
Монітор ViewSonic 31.5" VA3209-MH IPS Black
8 875 ₴
- Нет в наличии
- Код: VA3209-MH
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ViewSonic VA3209-MH – це 32-дюймовий монітор Full HD з входами HDMI та VGA для використання в офісі та вдома. Оптимальна продуктивність екрану та комфортний перегляд без розривів та зависань зображення забезпечуються завдяки адаптивній синхронізації, технологіям захисту зору та передустановкам ViewMode. Просто розширте свій робочий простір та оцініть по-справжньому органічну та ергономічну багатозадачність на одному екрані завдяки кріпленню, сумісному із стандартом VESA, та низькому енергоспоживання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viewsonic |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 7.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 714х520х231 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Контрастность | 1200:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2.5 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 875 ₴










