
Монiтор Lenovo 23.8" L24q-35 (66D1GAC1UA) IPS Black
7 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 66D1GAC1UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лаконічний дизайн Lenovo L24q-35 поєднується з потужними мультимедійними можливостями для щоденної роботи чи розваг. Цей IPS-монітор діагоналлю 23.8 дюйма демонструє виключно реалістичне зображення з роздільною здатністю 2K і вражає плавним відтворенням динамічних сцен з мінімальним часом відгуку 4 мс та підтримкою технології AMD FreeSync. Вбудовані стереодинаміки потужністю 2 Вт відтворюють якісне звучання, а ультратонка рамка NearEdgeless із трьох сторін залишає ще більше площі монітора для насолоди мультимедійним контентом. Монітор L24q-35 відтворює зображення в приголомшливій роздільній здатності 2K Quad HD (2560 x 1440). Разом з охопленням 99% колірного простору sRGB це забезпечить відмінну реалістичність та захоплюючу деталізацію картинки. Кольори залишаються яскравими та відтворюються без спотворень під час перегляду з будь-якого ракурсу – за це відповідає матриця IPS з кутом огляду 178°. Спостерігай за розвитком подій у улюблених фільмах або випереджуй суперників в ігрових змаганнях з L24q-35. Мінімальний час відгуку 4 мс, частота оновлення 75 Гц та підтримка технології AMD FreeSync забезпечують плавне відтворення зображення на екрані навіть за швидкісної зміни кадрів. Монітор оснащений двома вбудованими динаміками для забезпечення неперевершеного мультимедійного досвіду. Для підключення всього необхідного L24q-35 обладнаний портами HDMI 1.4 та DP 1.2 та аудіовиходом. Встановлюй зручні налаштування монітора за лічені хвилини у програмному забезпеченні Lenovo Artery з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.8х423.7х164.9 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 22 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 999 ₴











