Чіткість перегляду під великим кутом Насолоджуйтесь чудовою якістю зображення навіть під великим кутом перегляду як по горизонталі, так і по вертикалі. Завдяки технології панелей SuperClear Vertical Alignment зображення на моніторі залишається чітким і має хорошу контрастність з кутом огляду 178° з усіх боків, незалежно від того, чи дивіться ви на екран зверху, знизу чи збоку. Full HD 1080p Роздільна здатність Full HD 1920x1080 створює виключно чітке і деталізоване зображення. Оцініть якість під час роботи, ігор чи розваг. Комфортний перегляд Технологія усунення мерехтіння та фільтр синього світла допомагають усунути втому очей при тривалому перегляді. Параметри кольору Унікальна функція ViewMonic від ViewSonic пропонує встановлені режими "Game", "Movie", "Web", "Text" та "Mono". Ці установки покращують гамма-криву, колірну температуру, контрастність і яскравість, забезпечуючи оптимізований перегляд для різних додатків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viewsonic |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х423х189 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 5000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 199 ₴











