
Монітор ViewSonic 27" VA2715-2K-MHD VA Black
7 852 ₴
- Нет в наличии
- Код: VA2715-2K-MHD
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ViewSonic VA2715-2K-MHD – це 27-дюймовий монітор з роздільною здатністю 2K, входом HDMI та DisplayPort для використання в офісі або вдома. Завдяки 27-дюймовому дисплею та роздільній здатності 2560 X 1440, що забезпечує більш велике та чітке зображення, монітор QHD підвищує вашу продуктивність. Забезпечуючи приголомшливу якість зображення при низькому споживанні енергії, цей монітор підтримує шість встановлених режимів перегляду, які гарантують оптимальну продуктивність екрану відповідно до ваших потреб. Адаптивна синхронізація означає відсутність розривів або заїкуватості навіть під час гри. Технологія піклування про зір, яка входить до стандартної комплектації всіх моніторів VA, допомагає знизити навантаження на очі при тривалому перегляді. Завдяки кріпленню, сумісному із стандартом VESA, цей монітор легко встановити на стіні або за допомогою широкого спектру стандартних кріплень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viewsonic |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 613х456х205 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 29 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 852 ₴










