
Монiтор Lenovo 23.8" D24-20 (66AEKAC1UA) VA Black
4 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: 66AEKAC1UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Lenovo D24-20 монітор Lenovo D24-20 23,8" з матрицею з вертикальним вирівнюванням має широкий кут огляду 178°/178°, так що всі, що знаходяться біля екрану, можуть насолоджуватися ідеальним зображенням. Тонка рамка з трьох сторін дисплея дозволяє не відволікатися на межі та забезпечує комфортну роботу з кількома моніторами. Дозвіл FHD 1920x1080 гарантує чіткість та високу якість зображення, дозволяючи комфортно працювати та розважатися.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.01 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.1х403.9х206.2 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 399 ₴











