
Монітор ViewSonic 24" VA2432-MHD IPS Black
4 299 ₴
- Нет в наличии
- Код: VA2432-MHD
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ViewSonic VA2432-MHD - це 24-дюймовий (видима область 23,8 дюйма) монітор Full HD з технологією IPS та гнучкими можливостями підключення для використання в офісі або вдома. Завдяки технології SuperClear IPS та роздільній здатності Full HD зображення виходять чіткими та деталізованими при широких кутах огляду. Вбудовані динаміки забезпечують чіткий та чистий звук, а входи Display Port, HDMI та VGA дозволяють підвищити гнучкість налаштування під час підключення до інших пристроїв. Тристоронній безрамковий дизайн монітора забезпечує безперешкодний перегляд, а технологія Eye Care допомагає знизити навантаження на очі через тривалий перегляд. Сумісність зі стандартом VESA гарантує легкий монтаж як для встановлення кількох моніторів, так і для настінного кріплення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viewsonic |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.7 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х406х185 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 22 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 299 ₴










