
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 22IAP7 (F0GG002TUO) Black
21 292 ₴
- Нет в наличии
- Код: F0GG002TUO
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стильний домашній ПК для відпочинку й навчання З моноблоком Lenovo IdeaCentre AIO 22IAP7 легко облаштувати домашній розважальний центр біля екрана, робоче місце студента або школяра. Стильний пристрій «все-в-одному» обладнаний надійною підставкою, а до комплекту входять зручна миша й клавіатура. Персональний кінозал Діагональ дисплея Lenovo IdeaCentre AIO із супервузькою рамкою становить 21.5 дюйма. Такий екран дає змогу зручно використовувати текстові й табличні редактори, браузери, медіаплеєри. Матриця демонструє зображення чудової чіткості та контрастності. Дивись фільми й відеоролики у Full HD-якості. Веди переговори з дому Камера з роздільною здатністю 720p і вбудований мікрофон дають змогу спілкуватися в застосунках для відеодзвінків і брати участь у вебінарах та онлайн-конференціях. Забезпечити потрібне інтернет-під’єднання IdeaCentre AIO легко дротовим або бездротовим способом. Безліч можливостей для зручного вжитку Встановлюй екран під потрібним для роботи з документами або зануренням у світ кіно й серіалів нахилом. На підставці ПК можна зручно розмістити смартфон. Збирай сім’ю або друзів на перегляд телешоу, виконуй домашні завдання або занурюйся в інтернет-серфінг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 8505 |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | відсутній |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.2 - 4.4 ГГц |
| Вес | 6.09 кг кг |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 490.26х404.89х185.34 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 21.5" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | немає |
| Количество ядер | 5 |
| Количество ядер процессора | 5 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 21 292 ₴







