Компанія SVEN випустила портативну акустичну систему - PS-175. Ця воістину універсальна модель сподобається всім членам сім'ї. У ній вдалося об"єднати найкорисніші функції для гучних вечірок і робочих буднів. Портативна акустика від SVEN відмінно справляється з музикою різних напрямів. SVEN PS-175 не важко розворушити велику дружню компанію - грає вона голосно і чітко, а заряду батареї з запасом вистачить на всі спільні веселощі. Модель здатна відтворювати музичні файли практично з будь-яких популярних носіїв - вона підтримує бездротову передачу сигналу по Bluetooth, читає карти пам'яті microSD і USB flash. Крім того, її можна підключити до джерела звуку за допомогою кабелю. Для шанувальників радіо у PS-175 є вбудований FM-приймач. На лицьовій панелі акустики є зручний LED дисплей. Вона цілком здатна замінити годинник на тумбочці. SVEN PS-175 не просто показує час - у цій моделі є будильник. Причому, не звичайний, а з родзинкою. Власник акустики може не тільки вибрати його звук з стандартного репертуару налаштувань, але ще і записати власний сигнал для пробудження на флешку і прокидатися в заданий час по персональному дзвінку. Корпус акустики покритий прогумованим матеріалом - приємний бонус для тих, кому важливі тактильні відчуття.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sven |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | є |
| USB (для відтворення) | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 2000 мАг |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 0.63 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Отношение сигнал/шум | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | 53 мм |
| Питание | от сети |
| Захист | немає |
| Кардридер | є |
| Цвет | Black |
| Мощность | 10 |
| Пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Размер | 218 х 70 х 70 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної робои | немає даних |
| Частотный диапазон | 100 - 22 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 425 ₴







