
Сковорода кована Holmer FP-22726-SGMG Modern 26 см
528 ₴
- Нет в наличии
- Код: FP-22726-SGMG Modern
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сковороди Holmer серії Modern – це посуд, який має стильний дизайн, антипригарне покриття PFULTON. Тришарове мармурове покриття має чудові експлуатаційні характеристики. Використання спеціального крапельно-дисперсного нанесення фінішних шарів створює унікальне по структурі тришарове покриття з ефектом мармуру. Ергономічна ручка Зручність використання даної сковороди досягається завдяки ергономічній ручці з бакеліту. Додаткове покриття soft-touch, крім тактильного задоволення, захищає руки від опіків і дозволяє не вислизає навіть з вологих долонь. Зовнішнє покриття та ручка мають приемний темно зелений колір, завдяки чому сковороди серії Modern будуть гарно виглядати в кухні. Антипригарне покриття “PFULTON“ Високоякісне фторполімерне тришарове антипригарне покриття, яке активно використовується для нанесення на професійний та елітний кухонний посуд. Це покриття було спеціально розроблене з чудовою корозійною стійкістю при впливі механічних навантажень і зносу при експлуатації: має високу адгезію, стійкість до зносу та корозії. Для кожного дня Сковороди серії Modern виготовлені із кованого алюмінію, товщиною 3 мм, ця сковорідка нагрівається швидко та рівномірно. Що значно прискорює процес приготування, а також перешкоджає пригоранню і нерівномірному просмажуванню продуктів. Сумісна з усіма варочними поверхнями Підходить для всіх плит – газових, електричних, керамічних та індукційних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Holmer |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | немаэ даних кг |
| Використання в духовій шафі | Нет |
| Внутреннее покрытие | антипригарне |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диаметр | 26 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Лита ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Миття в посудомийній машині | Нет |
| Наличие крышки | без кришки |
| Носик для зливу | Нет |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | Pfulton |
| Тип | традиційна |
| Толщина дна | 3 мм |
| Толщина стенки | 2.8 мм / 4.0 мм |
Информация для заказа
- Цена: 528 ₴







