
Сковорода кована Holmer FP-22326-SROMB Fiesta 26 см
483 ₴
- Нет в наличии
- Код: FP-22326-SROMB Fiesta
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сковороди Holmer серії Fiesta – це посуд, який має стильний дизайн, антипригарне покриття PFULTON. Тришарове мармурове покриття має чудові експлуатаційні характеристики. Використання спеціального крапельно-дисперсного нанесення фінішних шарів створює унікальне по структурі тришарове покриття з ефектом мармуру. Ергономічна ручка Зручність використання даної сковороди досягається завдяки ергономічній ручці з бакеліту. Додаткове покриття soft-touch, крім тактильного задоволення, захищає руки від опіків і дозволяє не вислизає навіть з вологих долонь. А червоний колір ручки подарує вашій кухні яскравий стильний акцент. Інтегрована система дозування олії Сковороди Holmer Fiesta мають інтегровану систему дозування олії. Найменша поділка системи відповідає 5 мл олії, а більша – 10 мл олії. За допомогою цієї системи можна легко та швидко приготувати водночас здорові та смачні страви з використання мінімуму жиру та з максимальним збереженням корисних речовин у страві. Антипригарне покриття “PFULTON“ Високоякісне фторполімерне тришарове антипригарне покриття, яке активно використовується для нанесення на професійний та елітний кухонний посуд. Це покриття було спеціально розроблене з чудовою корозійною стійкістю при впливі механічних навантажень і зносу при експлуатації: має високу адгезію, стійкість до зносу та корозії. Для кожного дня Сковороди серії Fiesta виготовлені із кованого алюмінію, товщиною 2,5 мм, ця сковорідка нагрівається швидко та рівномірно. Що значно прискорює процес приготування, а також перешкоджає пригоранню і нерівномірному просмажуванню продуктів. Сумісна з усіма варочними поверхнями Підходить для всіх плит – газових, електричних, керамічних та індукційних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Holmer |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | немаэ даних кг |
| Використання в духовій шафі | Нет |
| Внутреннее покрытие | антипригарне |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диаметр | 26 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Лита ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Миття в посудомийній машині | Нет |
| Наличие крышки | без кришки |
| Носик для зливу | Нет |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | Pfulton |
| Тип | традиційна |
| Толщина дна | 1.5 мм |
| Толщина стенки | 2.3 мм / 4.0 мм |
Информация для заказа
- Цена: 483 ₴







