GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я. Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України. ВИРОБНИЦТВО Виробництво ми обираємо за такими критеріями: - висока культура виробництва - використання передових технологій; - лідируючі позиції серед заводів-виробників; - контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції; - надійність та лояльність до партнерів; - гарантійний супровід. Морозильні скрині Grifon GRML-150EI. Заморозка овочів та фруктів прийшли на зміну консерваціям, довівши свою користь та затребуваність. Щоб не обмежуватися лише морозильною камерою холодильника, господарі обирають морозильні ларі. Grifon пропонує недорогу модель GRML-150EI з високим рівнем якості. Торгова марка почала свій шлях на українському ринку саме з морозильних ларів і за декілька років отримала сотні позитивних відгуків від споживачів. Опис зовнішніх характеристик. Стандартна біла колористика робить скриню GRML-150EI універсальною для будь-якого інтер’єру. За своїми розмірами вона підійде для невеликого коридору чи літньої кухні: ширина 632 мм; глибина 550 мм; висота 850 мм. Варто враховувати розмах відкриття двері, що розміщена зверху, перш ніж визначити майбутнє місцерозташування техніки. Внутрішній простір. Загальний об’єм скрині Grifon GRML-150EI — 142 літри. Це єдина ніша, в яку можна скласти річний запас морожених фруктів та овочів, напівфабрикатів, м’яса та риби. Для зручності комплектація доповнена металевою корзиною, в яку можна покласти те, що може знадобитись раніше за все — упаковку морозива чи пакети з пельменями. Рекомендуємо не розміщати поруч м’ясо та овочі, фрукти та рибу, щоб уникнути виникнення неприємних запахів продуктів. Робочі показники. Морозильна скриня працює на компресорі DZ70X1H, що сприяє замороженню до 6,5 кг за одну добу. Рівень шуму пристрою майже мінімальний — 41 дБ, що відповідає приглушеній розмові двох людей. Завдяки класу енергоефективності А++, скриня споживає 182 кВт на рік і потребує номінальної напруги у 220 В. Позначений набір кліматичних класів N/SN/ST/T говорить про універсальність до сприйняття зовнішніх температур. Техніка може безперебійно працювати при діапазоні від +16 до +43 °С. Має електронний регулятор температури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grifon |
| Тип управления | Электронное |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 15 год |
| Вес | 23.5 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 63.2х85х55 см |
| Гарантия | 30 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 182 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Цвет | Белый |
| Полезный объем | 142 л |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Наличие дисплея | із зовнішнім дисплеєм |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 142 л |
| Перевішування дверцят | немає |
| Мощность замораживания | 6,5 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | Электронное |
| Тип | Сундук |
| Тип компресора | інверторний |
| Швидке заморожування | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 572 ₴










