Саме те, що вам потрібно! Мультиварка незамінна і надійна помічниця на вашій кухні, яка гарантує неперевершену якість страв і швидкого їх приготування. Більше не треба витрачати багато часу, щоб приготувати смачно, як шеф-кухар. Приготування їжі без участі в процесі. Різноманітність страв без спеціальних кухарських навичок. А з брендом TEFAL - номер один, у виготовленні кухонної техніки, все буде швидко і без зусиль. Легко готувати. Все що потрібно - додати інгредієнти та включити. Мультиварка має інтуїтивно зрозуміле зручне меню і 44 автоматичних програм, включаючи ручний режим, який дозволяє встановити час і температуру для приготування улюблених страв. А з системою «Fuzzy logic» (унікальна інноваційна технологія - штучний інтелект), готувати стає ще простіше! Адже в процесі приготування мультиварка самостійно підбирає необхідні температуру і час приготування (для ідеального приготування кожного рецепта). Максимум зручності. Після приготування, мультиварка збереже ваше блюдо в теплому стані ще на 24 години. А з функцією відкладений старт, ваш сніданок буде готовий, поки ви ще спите. Ідеальний результат. Кругова циркуляція гарячого повітря всередині чаші дозволяє домогтися ефекту приготування як в традиційній печі - страви більш насичені ароматом трав і спецій, а їх текстура ідеальна. Технологія індукційного нагріву забезпечує більш точний контроль температури та ідеальне приготування страв завдяки оптимальній циркуляції тепла. Рівномірний нагрів забезпечує однорідність приготування їжі. Міцна і надійна. Запатентована чаша сферичної форми, з товстими 7 кульовими стінками, забезпечить рівномірний розподіл тепла, підвищеною теплопровідністю, має високі антикорозійні властивості, стійка до механічних впливів. Місткість чаші 5 л, ідеально підходить для приготування їжі до 5 осіб. Стильний дизайн. Завдяки компактним габаритам і стильному дизайну, мультиварка легко впишеться в будь-який інтер’єр і завершить стиль кухні. Аксесуари. Для зручності приготування різних страв, в комплект входять також паровий кошик, лопатка, ложка, мірний стакан. А в разі, коли хочеться побалувати себе чимось незвичайним в комплект також входить книга з 80 різноманітними рецептами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Количество программ приготовления | 44 |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | мультиварка, контейнер пароварка, мірний стакан, лопатка, ополоник, книга рецептів, інструкція |
| Вес | 5.5 кг кг |
| Выпечка | є |
| Внутрішнє покриття каструлі | антипригарное |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарное |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | відстутня |
| Об `єм (л) | 5 |
| Объем | 5.0 л |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | є |
| Программы | каші, тушкування, смаження, пароварка/суп, печеня, суп, повільне приготування, рис, плов/ризотто, десерт, каша, йогурт, джем, паста, розігрівання, пароварка, випічка, йогурт, дитяче меню, готування за типами інгредієнтів |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 28.5 x 26.3 х 40.5 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Ручний режим | є |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Споживана потужність (Вт) | 1200 |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | мультиварка |
| Тип керування | Электронное |
| Фритюрница | немає |
| Функція скороварки | немає |
Информация для заказа
- Цена: 7 202 ₴












