Вбудована лопатка для перемішування, призначена для роботи певних програми, щоб покращити результати кожного приготування. Ідеальна циркуляція тепла для однорідного та смачного приготування завдяки інноваційній технології чаші сферичної форми. Технологія штучного інтелекту Fuzzy Logic та високоякісна багатошарова внутрішня чаші (товщина 2 мм з 6 шарами) забезпечують оптимальну продуктивність приготування, забезпечуючи автоматичне регулювання часу та температури. Автоматичний режим підтримування температури до 24 годин і функція відтермінованого старту для планування процесу приготування. 71 програма для приготування їжі забезпечують велику універсальність для приготування всіх улюблених страв: випікання, приготування на пару, підсмажування, каша, тушкування/приготування на повільному вогні, макаронні вироби, рис, злаки, варення, десерт, розморожування, плов/різотто, йогурт, сир, тесто, суп, автоматичне полоскання, повторне нагрівання, підтримка тепла, DIY. Аксесуари: мірна чашка, рисовий шпатель, супова ложка, парова корзина та книжка з рецептами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип управления | Сенсорное |
| Количество программ приготовления | 71 |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | мультиварка, чаша, ложка, мірний стакан, пристрій змішування, інструкція, гарантія |
| Вес | 4.76 кг кг |
| Выпечка | немає |
| Внутреннее покрытие кастрюли | керамическое |
| Внутрішнє покриття каструлі | керамічне |
| Внутрішнє покриття чаші | керамічне |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | є |
| Цвет корпуса | черный/коричневый |
| Об `єм (л) | 5 |
| Объем | 5.0 л |
| Объем (л) | 5 |
| Пароварка | є |
| Поддержание температуры | Да |
| Попереднє скасування автопідігріву | є |
| Потребляемая мощность (Вт) | 750 |
| Программы | приготування на пару, рис/гречка, тушкування, суп, каша, смаження, розігрів, паста, десерт, запікання, сир, варення, розморожування, плов, йогурт |
| Підтримка температури | є |
| Разогрев | Да |
| Розміри (В х Ш х Г) | 28.55 x 40.75 x 26.65 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | немає |
| Ручний режим | немає |
| Ручной режим | Нет |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Споживана потужність (Вт) | 750 |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Таймер отсрочки приготовления | Да |
| Тип | мультиварка |
| Тип керування | Сенсорное |
| Фритюрница | немає |
| Функция скороварки | Нет |
| Функція скороварки | немає |
Информация для заказа
- Цена: 6 611 ₴










