
Мультипіч Cecotec Cecofry Experience Window 6000 (CCTC-04340)
4 605 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-04340
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мультипіч (аерофритюрниця) CECOTEC Cecofry Experience Window 6000 Цифрова і компактна безмасляна дієтична фритюрниця CECOTEC Cecofry Experience Window 6000 об’ємом 6 л з технологією PerfectCook дозволяє готувати будь-які Ваші кращі пецепти максимально швидко, при цьому зберігаючи всі корисні властивості страви. Велика потужність 1300 Вт Точне регулювання температури Сучасний та компактний дизайн 9 встановлених режимів готування Захист від перегріву Готуйте всього на одній ложці олії Готуйте їжу практично без олії, за допомогою однієї столової ложки ви зможете приготувати свої найкращі рецепти. Готуйте корисніше і смачніше, максимально дотримуючись властивостей їжі. Великі можливості готування CECOTEC Cecofry Experience Window 6000 має об’єм 6 л для приготування їжі для великої компанії. Готуйте найрізноманітніші страви, наприклад, до 700 г картоплі за один раз і забудьте про приготування партіями. Унікальний дизайн дисплея У CECOTEC Cecofry Experience Window 6000 передбачений екран, який загоряється під час готування, щоб ви завжди могли контролювати свої приготування. Таким чином, ваші рецепти завжди будуть вам до смаку, щоб ви могли насолоджуватися максимально здоровою їжею. Ручний режим, рецепти на ваш смак Відчуйте себе шеф-кухарем і приготуйте нескінченну кількість рецептів на свій смак завдяки ручному настроюванню температури та контролю часу. Великі можливості Завдяки потужності 1300 Вт CECOTEC Cecofry Experience Window 6000 може швидко, легко та корисно приготувати найрізноманітніші страви. Багатофункціональна сенсорна панель керування CECOTEC Cecofry Experience Window 6000 має сучасний та компактний дизайн з багатофункціональною сенсорною панеллю управління, що дозволяє контролювати кожне приготування найпростішим та найзручнішим способом. Технологія PerfectCook Отримайте виняткові результати за допомогою технології PerfectCook. Покладіть інгредієнти в ємність, запрограмуйте налаштування, а CECOTEC Cecofry Experience Window 6000 зробить все інше, щоб ви могли повною мірою насолодитися кожною стравою. Повністю регульована температура Завдяки термостату ви можете регулювати температуру від 80 до 200 градусів, щоб мати можливість готувати нескінченну кількість страв на свій смак простим і легким способом. Ідеальне приготування Виберіть один із 9 попередньо налаштованих режимів приготування, і CECOTEC Cecofry Experience Window 6000 зробить все інше, так що вам не доведеться ні про що турбуватися.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип управления | Сенсорное |
| Объем чаши | 6 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 4.8 кг кг |
| Габарити | 28.5 х 36 х 30 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 9 шт |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нековзні ніжки | немає даних |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Смотровое окно | є |
| Мощность | 1300 |
| Программы | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки | є |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
Информация для заказа
- Цена: 4 605 ₴








