Нові враження від гри Цей монітор Philips стане ідеальним універсальним рішенням для динамічного ігрового процесу. Висока частота оновлення 165 Гц та час відгуку 1 мс забезпечать плавність, а тонка рамка та технологія Ultra Wide-Color – ефект візуального занурення. Частота оновлення 165 Гц забезпечує плавний та чіткий відеоряд. Для інтенсивного геймінгу потрібен максимально чіткий та плавний відеоряд. Цей дисплей Philips забезпечує частоту оновлення 165 кадрів в секунду, що набагато вище в порівнянні зі звичайними дисплеями, на яких зображення противника на екрані може переміщатися ривками, не даючи прицілу. Частота оновлення 165 Гц робить рухи супротивника на дисплеї неймовірно плавними та легко відстежуваними кадр за кадром, допомагаючи вам прицілитися. Мінімальна затримка введення та відсутність переривчастості зображення роблять цей ігровий дисплей Philips чудовим компаньйоном для битв. Малий час відгуку MRPT 1 мс для чітких зображень та плавного ігрового процесу MPRT (час відгуку рухомого зображення) - це зрозуміліший спосіб опису часу відгуку, який безпосередньо співвідноситься з тривалістю відображення ефекту розмиття перед тим, як зображення стають чіткими. Ігровий монітор Philips з MRPT 1 мс ефективно усуває розмиття зображення та забезпечує різку картинку для більш захоплюючого ігрового процесу. Найкращий вибір для захоплюючих динамічних ігор. Низька затримка введення скорочує час затримки сигналу між пристроями та монітором Затримка введення – це час, який проходить між виконанням дії на підключених пристроях та виведенням результату на екран. Низька затримка введення скорочує тимчасовий інтервал між введенням команди на ваших пристроях та прийняттям сигналу монітором, значно полегшуючи проходження відеоігор з високими вимогами до чуйності та часу реагування, що особливо важливо для тих, хто грає в динамічні та швидкі відеоігри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.8 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 614x365x55 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 900 ₴






