
Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey
3 594 ₴
- В наличии
- Код: Pad 60 Grey
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нове визначення елегантності з футуристичним дизайном Pad 60 покликаний стати втіленням елегантності: закруглені кути ідеально поєднуються з тонкою симетричною рамою, а задня кришка з напиленням і шовкографічним логотипом. Тонкий як бритва і легкий, ви можете тримати його в одній руці або запакувати в сумку, щоб брати з собою будь-куди. Пориньте у бачення і приєднуйтесь до нескінченних веселощів Pad 60 оснащений широким 10,1-дюймовим HD+ дисплеєм, що відображає реалістичний сценарій з чіткими деталями і яскравими кольорами. Чи то читання, перегляд фільмів чи проведення онлайн-конференцій чи занять, Pad 60 завжди задовольнить вашу пристрасть. Чотирьохядерний процесор Rockchip RK3326S Просто дайте волю своїй пристрасті завдяки чудовій продуктивності Чотирьохядерний процесор Rockchip RK3326S забезпечує підвищену продуктивність під час перегляду фільмів, невимушеної гри або помірної багатозадачності, повністю задовольняючи ваші повсякденні потреби в роботі та розвагах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 537 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аксесуари у комплекті | чохол + захисне скло |
| Батарея | 6580 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Встроенная память | 64Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | Отсутствует |
| Количество ядер | 4 |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Навігація | GPS |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисне скло |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Основна камера | 5 Мп |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Процессор | Rockchip RK3326S |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Разрешение | 1280x800 |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 246.5 x 163 x 9.9 мм |
| Серия | Oscal Pad 60 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 3 594 ₴








