
Мікрохвильова піч Samsung MG23F302TAS/UA
4 641 ₴
- Нет в наличии
- Код: MG23F302TAS/UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Просто і швидко приготувати страви зі свіжих інгердіентов Мікрохвильова піч Samsung MG23F302TAS дозволить замінити процес розігріву готових до вживання страв на домашнє приготування нормальної здорової їжі. Завдяки 20 запрограмованим режимам ви можете приготувати будь-яку страву зі свіжих продуктів за лічені хвилини. Новий сучасний вигляд вашої кухні Нова мікрохвильова піч MG23F302TAS зі стильним дизайном, лицьовою панеллю з чорного скла, красивим дисплеєм синього світіння і сріблястим перемикачем стане прикрасою вашої кухні. Біокерамічні покриття - це завжди чисті стінки робочої камери Стінки робочої камери мікрохвильової печі Samsung MG23F302TAS мають біокерамічні покриття, завдяки якому вони легко піддаються чищенню і не схильні до утворення подряпин або знебарвлення. Довговічне біокерамічні покриття володіє антибактеріальними властивостями і високою механічною стійкістю до подряпин. Економте гроші за електроенергію в режимі ECO Mode Економний режим ECO Mode нової мікрохвильової печі Samsung MG23F302TAS забезпечує мінімальне енергоспоживання в режимі очікування, що істотно зменшить ваші рахунки за електроенергію. Кулінарна досконалість Потрійна система рівномірного розподілу мікрохвиль (Triple Distribution System) використовує три спеціальні отвори для виходу мікрохвиль, завдяки чому забезпечується рівномірний розподіл тепла під час приготування страви. Спробуйте приготувати улюблені страви за традиційними рецептами Виберіть будь-який з запрограмованих в мікрохвильовій печі Samsung MG23F302TAS рецептів і приготуйте апетитне блюдо натисненням однієї кнопки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Тип управления | Сенсорное |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | тэновый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Внутреннее покрытие | Био-керамическая эмаль |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 275 x 489 x 392 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Діаметр піддону | немає |
| Максимальная мощность гриля | 1100 Вт |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає даних |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 800 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 23 л |
| Объем (л) | 23 |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | теновий |
Информация для заказа
- Цена: 4 641 ₴








