Холодильники-морозильники SNAIGĖ із системою охолодження NO FROST означають, що вам не потрібно турбуватися про постійне розморожування і чищення, тому що в морозильній камері практично не утворюються криги. Система охолодження NO FROST працює, нагнітаючи холодне повітря і рівномірно розподіляючи його в кожній секції морозильної камери. Це забезпечує рівномірну температуру і правильний рівень вологості в кожній секції. Найбільшою перевагою цієї системи є те, що ні мороз, ні крижані кристали не утворюються на стінках морозильника або їжі. Продукти не замерзають на стінках морозильного відділення. Доглядати за морозильним відділенням стає все простіше і простіше, оскільки вам не потрібно розморожувати його та чистити часто. Ще однією перевагою холодильників-морозильників SNAIGĖ NO FROST є те, що поверхня морозильного відділення гладка. Морозильні камери SNAIGĖ - для всіх ваших смаколиків! Морозильні камери SNAIGĖ є популярними і універсальними помічниками для вашого будинку. Ви помістите все в зручні ящики, чи то продукти з саду, лісу або ферми. Вони надійні, якісні та довговічні. Вони не займають багато місця і не використовують багато електрики. Просторий ящик BIG BOX. В особливо просторому ящику Big Box висотою 27 см можна легко зберігати продукти, які занадто великі для звичайних морозильних камер. Ви можете зберігати цілу індичку або великий пиріг із морозивом. Інверторний компресор. Інверторний компресор із регулюванням швидкості працює плавніше й ефективніше, ніж звичайний компресор. Цей компресор споживає на 40 відсотків менше електроенергії. Крім того, він тихіший і працює довше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Тип управления | Электронное |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 18 год |
| Вес | 58 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 60х163х65 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 266 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Цвет | Белый |
| Полезный объем | 201 л |
| Кількість полиць/секцій | 7 |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 201 л |
| Перевішування дверцят | є |
| Мощность замораживания | 15 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система розморожування | No Frost (сухая) |
| Система управления | Электронное |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | інверторний |
| Швидке заморожування | є |
Информация для заказа
- Цена: 14 811 ₴









