Телевізор Samsung оснащений екраном з діагоналлю 214 см. Модель Samsung QE85Q60AAUXRU має екран з роздільною здатністю 3840x2160 (4K UltraHD), підтримкою Smart TV, операційною системою Tizen, входом супутникової антени, об’ємним звучанням.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 600 х 400 |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 41.5 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 85" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1900.9x1086.1x26.9 мм |
| Тип телевизора | QLED / Quantum Dot |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 85 075 ₴



