Безрамна конструкція Крім сучасного і привабливого зовнішнього вигляду, безрамні конструкції забезпечують безшовний вид при використанні декількох моніторів. Ваш курсор/вікна більше не будуть пропадати в темній безодні рамок при установці декількох моніторів поруч один з одним. Широкий кут огляду Широкий кут огляду дозволяє точно відображати колір при кутах огляду до 178 °. Таким чином, не має значення, під яким кутом дивитися, кольори будуть завжди ідеальними. Роздільна здатність Full HD Хочете подивитися фільм Blu-ray в повноцінній якості, насолодитися іграми з високою роздільною здатністю або читати чіткий текст, використовуючи офісні додатки? Завдяки роздільній здатності Full HD 1920 x 1080 пікселів даний монітор дозволить вам це. Щоб ви не переглядали, Full HD дозволить не упустити навіть найдрібніші деталі без необхідності в новітньому відеоадаптері або інтенсивному використанні системних ресурсів. Режим Low Blue Light AOC Короткі хвилі синього кольору можуть стати причиною погіршення зору. Технологія AOC Low Blue Light повністю блокує шкідливі сині промені без втрати колірних якостей дисплея. Інші спроби усунення та зменшення променів синього кольору включають застосування різних фільтрів і параметрів для отримання затемненого зображення і зображення в жовтуватих відтінках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | 1 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.7 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.1х419.8х186.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 913 ₴






