Ергономічність Відчуйте комфорт! Регульовані по висоті поворотні і похилі стійки AOC допоможуть вам знайти найбільш зручне і правильне положення. Pivot Завдяки функції повороту P2 можна повертати на 180° з альбомного в портретний режим, що особливо важливо для підготовки публікацій за допомогою настільних видавничих засобів. безрамна конструкція Крім сучасного і привабливого зовнішнього вигляду, безрамні конструкції забезпечують безшовний вид при використанні декількох моніторів. Ваш курсор / вікна більше не будуть пропадати в темній безодні рамок при установці декількох моніторів поруч один з одним. Широкий кут огляду Широкий кут огляду дозволяє точно відображати кольору при кутах огляду до 178°. Таким чином, не має значення, під яким кутом дивитися, кольори будуть завжди ідеальними.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.49 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.6х544.5х200.1 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | 4хUSB3.2 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | Простые игровые |
| Цвет | Black |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 20 Вт |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 570 ₴







