Fast Freeze. Під час швидкої і глибокої заморозки температура у відділенні FAST FREEZE температура опускається до -18 ° C. Під час заморозки при такій температурі кристали льоду в клітинах заморажіваемо продукту не встигають сформуватися. При розморожуванні разом з кристалами льоду з продукту виводитися велика частина корисних харчових речовин. Крім того заморожуючи в відділенні FAST FREEZE продукти відмінно зберігають харчові речовини, смак і колір. Енергоспоживання A++. Мінімізувати енергоспоживання допомогли окремі механізми, які не дають техніці даремно витрачати енергоресурси. Це дуже виправдано з точки зору загальної тенденції до збереження природного потенціалу планети. Також це допоможе вам знизити власні витрати на оплату електрики. No Frost. Завдяки системі заморожування NO FROST морозильна камера і продукти, що знаходяться в ній, не покриваються шаром інею. Заморожені продукти харчування не прилипають до стінок, морозильна камера залишається чистою, її не потрібно часто розморожувати. Система NO FROST від SNAIGĖ змонтована під рівною і гладкою стінкою морозильного відділення, тому за морозильною камерою легко доглядати і чистити її.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Тип управления | Механическое |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 20 год |
| Вес | 60 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 60x163x65 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 261 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Полезный объем | 227 л |
| Кількість полиць/секцій | 7 |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 227 л |
| Перевішування дверцят | є |
| Мощность замораживания | 12 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | Механическое |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | звичайний |
| Швидке заморожування | є |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 15 277 ₴








