
Монiтор LG 34" UltraWide 34WP500-B IPS Black
11 099 ₴
- Нет в наличии
- Код: 34WP500-B
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Працюйте ефективно вдома Монітор 21:9 UltraWide з роздільною здатністю Full HD (2560х1080) пропонує на 33% більше робочого простору в порівнянні з 16:9 Full HD моніторами. Вони забезпечують найбільшу мультизадачність та ефективність роботи та зменшують час виконання завдання в 2-3 рази. А під час вебінарів на великому екрані відображається більше матеріалів і учасників. Широкий кут огляду для онлайн навчання Широкоформатний дисплей дуже зручний для онлайн-навчання, адже керувати підручниками, лекціями, обговореннями та пошуком можна на одному екрані. Розділіть екран, щоб не гаяти час на перемикання між вікнами Функція Screen Split ділить екран монітора на два, три чи навіть чотири частини без накладки й перемикання вікон. Все це значно прискорює роботу з даними в реальному часі, великими масивами інформації та полегшує створення звітів, докладів та презентацій. Більш чіткі та яскраві зображення у форматі HDR Технологія HDR10 (High Dynamic Range) розширює діапазон контрастності та яскравості монітора, що робить темні ділянки зображення темнішими, а світлі - яскравішими. Наявність технології HDR в моніторі дозволяє відображати зображення з більш чіткими деталями, які раніше були непомітними Природні кольори та широкий кут огляду IPS монітор LG відтворює насичені та чіткі кольори, завдяки широкому куту огляду та 95% покриття колірного простору sRGB. Чіткі та плавні зображення Завдяки технології AMD FreeSync гравці можуть насолоджуватися якісним геймплеєм у високоякісних динамічних іграх. AMD FreeSync усуває розриви зображення та можливі підвисання на екрані для захоплюючого і плавного процесу гри. Комфортне читання за монітором Режим Reader Mode (Читач) забезпечує оптимальні умови для читання завдяки зменшенню синього кольору, що пом'якшує кольори на екрані, як при читанні справжньої книги.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 816.7х483.8х223.3 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 34" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 700:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 35 Вт |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 11 099 ₴








