
Монітор LG 27" UltraGear 27GN800-B IPS Black
10 632 ₴
- Нет в наличии
- Код: 27GN800-B
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Змініть правила гри LG UltraGear, найпотужніший інструмент для перемоги, допоможе вам стати кращим гравцем. Ігровий монітор вашої мрії Ви можете випробувати захоплюючу ігрову продуктивність і повне занурення в гру з технологією Nano IPS 1ms, що забезпечує надвисоку швидкість і виняткову якість графіки. Розроблено для неймовірної швидкості Завдяки IPS 1мс, порівнянної зі швидкістю TN-матриці, що забезпечує мінімізоване залишкове зображення і швидкий час відгуку, ви можете насолоджуватися абсолютно новою ігровою продуктивністю. Сумісність з G-SYNC підтверджу NVIDIA 27GN800 - протестований NVIDIA і офіційно підтверджений сумісний монітор G-SYNC, що мінімізує розриви і затримки для плавного і швидкого ігрового процесу. Чистіше, плавніше і швидше З технологією FreeSync Premium геймери можуть відчути плавність руху в іграх з високою роздільною здатністю і швидким темпом. Вона зводить до мінімуму розриви на екрані і затримки відображення. Плавний ігрове рух Надзвичайно швидка швидкість 144 Гц дозволяє геймерам миттєво бачити наступний кадр і робить зображення плавним. Геймери можуть швидко реагувати на супротивників і легко прицілюватися.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 614.2х454.2х224.8 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 48 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 10 632 ₴






