
Монiтор LG 27" UltraFine 27UL500-W IPS White/Silver
10 599 ₴
- Нет в наличии
- Код: 27UL500-W
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Насичені кольори і широкий кут огляду IPS-дисплей LG відтворює чіткі кольори, охоплюючи до 99% колірного простору sRGB. Також новий монітор LG має широкі кути огляду для відтворення оригінального контенту з максимальною точністю. Апаратне калібрування Для відображення точних та природніх кольорів монітор відкалібровано ще на виробництві. До того ж, ви можете покращити колірну палітру монітора LG IPS 4K UltraFine за допомогою апаратного калібрування через програмне забезпечення True Color Pro. Чітке та плавне зображення Завдяки технології AMD FreeSync користувачі можуть насолоджуватися плавними рухами і якісними зображеннями при динамічній грі. Режим усуває розриви зображення та підвисання на екрані. Просте та інтуїтивне налаштування монітору Завдяки програмному забезпеченню OnScreen Control можна зручно налаштовувати усі опції екрана в декілька кліків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 5.1 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 622.6х460х209.4 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | білий з сріблястим |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 36 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 599 ₴









