Істинний колір під будь-яким кутом Технологія IPS підкреслює продуктивність рідкокристалічних дисплеїв. Час відгуку скорочується, поліпшується передача кольору, і користувачі можуть переглядати екран під будь-яким кутом. HDR 10 Детальний контраст Для більш повної реалізації задуму творця контенту цей монітор сумісний з промисловим стандартом HDR 10 з широким динамічним діапазоном, що підтримує певні рівні кольору і яскравості, які перевершують можливості звичайних моніторів. Подивитися реальний колір Колір відкалібрований, щоб допомогти зберегти точний колір на екрані і зберегти вихідний відтінок кольору. Зменшує зорову втому Безпечне мерехтіння знижує рівень мерехтіння на екрані практично до нуля, що допомагає захистити ваші очі. Користувачі можуть комфортно працювати протягом дня. Більш чітке, плавне зображення З технологією AMD FreeSync геймери можуть відчувати плавний рух в динамічних іграх з високою роздільною здатністю. AMD FreeSync практично виключає розриви і спотворення екрану.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.72 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.5х484.2х208.8 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 40 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 9 599 ₴








