
Кронштейн стельовий КВАДО К-82 (VESA200х200)
1 370 ₴
- Нет в наличии
- Код: К-82
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кронштейн КВАДО K-82 - стельовий кронштейн здвоєний. Призначений для встановлення одночасно двох невеликих та середніх телевізорів. Оснащений похилими та поворотними механізмами. Довжина штанги регулюється. Кріплення на стелі ховається за декоративною кришкою. Знімна панель кріплення для легкої установки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Способ установки | Потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | стельовий |
| Расстояние от стены | 700 - 1200 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 65 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +5/-22° |
| Угол поворота | 180° |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 32" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 370 ₴




