
Кронштейн стельовий КВАДО К-84 (VESA400х400)
1 987 ₴
- Нет в наличии
- Код: К-84
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кронштейн КВАДО K-84 - стельовий кронштейн з нахилом та поворотом. Призначений для встановлення двох середніх або великих телевізорів (спина до спини) з нахилом для вибору оптимальних кутів огляду. Для зручності встановлення оснащений механізмом горизонтального регулювання. Довжина штанги регулюється. Стельове кріплення закривається декоративною кришкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Способ установки | Потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | стельовий |
| Расстояние от стены | 700 - 1200 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 65 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +15/-15° |
| Угол поворота | 180° |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 30" - 53" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 200х300 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 987 ₴



