
Мультипіч Cecotec Cecofry Bombastik 6000 (CCTC-04992)
3 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-04992
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дивовижна потужність Завдяки потужності 1700 Вт CECOTEC Cecofry Bombastik 6000 добре пропікає великі шматки м’яса, і високі пироги. З нею ви можете точно підібрати температуру, налаштувавши термостат під свою страву від 80 до 200 градусів. Це дозволяє готувати як ніжні за консистенцією продукти, і жорсткі. Наприклад, довести овочі-гриль до хрумкого фінішу або запекти до м'якості індичку. Рівномірне обсмажування Мультипіч (аерофрітюрниця) CECOTEC Cecofry Bombastik 6000 готує не тільки швидко, але й правильно. Система циркуляції повітря PerfectCook забезпечує однакову температуру у всій чаші з усіх боків страви. Що б ви не готували, шматочки будуть обсмажені рівномірно та однаково. Більше ніяких помішування і перевертання, адже розумному девайсу вони не потрібні. Мінімум часу та мінімум олії Завдяки PerfectCook ви можете обійтися лише однією ложкою олії! Такий простий спосіб приготування знижує калорійність страв та кількість жирів у раціоні. Аерофритюрниця стане хорошим помічником, якщо ви ведете здоровий спосіб життя і хочете скласти здорове, повноцінне та різноманітне меню на кожен день. 12 режимів для економії часу З Cecofry Bombastik 6000 ви можете встановити час та температуру вручну. Або вибрати одну з 12 автоматичних програм. Мультипіч знає, як готувати м’ясо, рибу, птицю, овочі, морепродукти та навіть випічку різними способами. Крім основної чаші, у неї є решітка, що знімається. Це дозволяє смажити продукти у фритюрі, на грилі-решітці, підсушувати та запікати в одному девайсі. У 6-літровій чаші можна приготувати за раз до 600 г продуктів. З турботою про безпеку Мультипіч (аерофритюрниця) CECOTEC Cecofry Bombastik 6000 надійно стоїть на робочій поверхні і не ковзає під час роботи. З нею ви можете не перейматися безпекою, навіть якщо готуєте довго на максимальних налаштуваннях. Якщо повітря нагріється занадто сильно, захист від перегріву спрацює. Прості налаштування із сенсорним екраном Великий, інформативний та зрозумілий сенсорний дисплей відображає час, температуру та поточний режим роботи. На ньому ви можете вибирати та коригувати способи приготування. Міжнародні нагороди Завдяки високим технічним характеристикам та стильному дизайну, кухонні девайси CECOTEC відзначені престижними нагородами у сфері дизайну та споживчих товарів. Лаконічність та ергономічність Простота та практичність роблять дизайн девайсу особливо привабливим. Він легко вписується у компанію решти кухонної техніки за рахунок ненав’язливого чорного корпусу. Мультипіч (аерофрітюрниця) CECOTEC Cecofry Bombastik 6000 досить просто протерти після використання. А чашу можна помістити в посудомийну машину разом з рештою посуду.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 4.7 кг кг |
| Габарити | 38 х 27 х 31 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Цвет корпуса | Черный |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 12 шт |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Мoдель | Cecofry Bombastik 6000 |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 6 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1700 |
| Программы | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки | є |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
Информация для заказа
- Цена: 3 899 ₴











