
Монiтор Samsung 24" Curved LS24C360 (LS24C360EAIXCI) VA Black
3 736 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS24C360EAIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вигнутий екран Більше занурення в те, що відбувається на екрані. Вигнутий монітор більше охоплює Ваше поле зору, забезпечуючи широкий огляд, що підвищує відчуття глибини і зводить до мінімуму периферійні спотворення, допомагаючи краще зосередитися на тому, що ви бачите на екрані. Технологія AMD FreeSync Оцініть відсутність перешкод під час ігрового процесу. Технологія AMD Radeon FreeSync синхронізує монітор із Вашою відеокартою, щоб запобігти розривам зображення. Розважайтеся, насолоджуючись безперервністю ігрового процесу. Навіть найдинамічніші сцени виглядають плавно і чітко. Частота оновлення 75 Гц Відчуття плавного потоку зображення. Частота оновлення кадрів 75 Гц забезпечує плавність сцен. Під час гри Ви можете дивитися відео на YouTube або переглядати інший контент без шлейфів і лагів. Ігровий режим Отримайте перевагу завдяки ігровим налаштуванням. Миттєва оптимізація кольору та контрастності зображення дає змогу побачити сцени яскравіше, і виявити ворогів, що сховалися в темряві. Ігровий режим дає змогу налаштувати будь-яку гру так, щоб бачити на екрані найдрібніші деталі. Режим "Захист очей" і технологія Flicker Free Ваші очі завжди під захистом - працюйте спокійно. Покращена технологія захисту зору, сертифікована асоціацією TUV, знижує негативний вплив на зір завдяки зменшенню ефекту мерехтіння екрана та рівня випромінювання синього спектра. Режим енергозбереження Eco Saving Plus Монітор Samsung, сертифікований за енергоспоживанням, оснащений режимом Eco Saving Plus, що дає змогу економити до 10% споживаної енергії. Роз'єми HDMI і D-sub Широкі можливості під'єднання зовнішніх пристроїв. Наявність декількох вхідних роз'ємів дає змогу забезпечити гнучкіше та зручніше робоче середовище.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.1 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 547.8х416.3х214 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 736 ₴










