
Монiтор Samsung 27"Curved LS27C360 (LS27C360EAIXCI) VA Black
4 662 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS27C360EAIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вигнутий екран для максимального поринання Відчуйте по-справжньому захопливі емоції від перегляду або роботи з надзвичайно зігнутим монітором Samsung. Лінія згину зігненого монітора така сама, як в екрана у кінотеатрі iMax, і становить 1 800R або 1 800 мм (радіус дуги, за якою зігнений екран), що створює ширше поле зору, підвищує глибину сприйняття картинки і мінімізує переведення погляду по периферії. Отже, улюблене ТВ-шоу, гра або інший медіаконтент подарують зовсім інший, незабутній досвід. Чудова якість зображення Статична контрастність 3 000:1: високе значення статичної контрастності забезпечить глибокий чорний колір, зручну роботу з текстом і яскраві натуральні кольори. У вигнутих дисплеях Samsung використовується технологія, яка мінімізує розсіювання світлового потоку вздовж країв екрана для забезпечення більш рівномірного чорного кольору за всією зоною перегляду. Оновлений стильний сучасний дизайн Маючи дивовижно тонкий профіль (10 мм), монітор більш ніж удвічі тонший, як порівняти зі стандартними моніторами Samsung. Проста кругла підставка елегантно доповнює неймовірно тонкий дисплей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.1 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 622.9х466.2х242.6 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 662 ₴





