VIVAX – це європейський бренд, який існує з 2004 року і зараз є більш ніж на 35 ринках. Будучи експертом у категорії побутової електроніки, VIVAX пропонує найширший асортимент електронних пристроїв на ринку – понад 300 якісних продуктів, розділених на п'ять основних категорій: кондиціонери, телевізійна та аудіотехніка, побутова техніка та вбудована побутова техніка, дрібна побутова техніка та смарт-пристрої. Усі електронні пристрої виробляються відповідно до реальних потреб споживачів, за перевіреною технологією та відповідно до останніх стандартів ЄС, без відхилень за якістю. КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ. Виробнича стратегія VIVAX ґрунтується на використанні перевірених та функціонально якісних технологічних рішень, а протягом усього виробничого процесу здійснюється суворий контроль якості. Готова продукція остаточно перевіряється відповідно до найновіших методів перевірки якості на довговічність в екстремальних умовах. Завдяки такому контролю якості, всі пристрої VIVAX відповідають усім встановленим європейським сертифікатам. Морозильна камера Vivax CFR-421H широкого кліматичного класу від «Sub-normal» до «Tropic» відмінно працює навіть при низьких зовнішніх температурах, що робить її відмінним вибором і для підвальних або гаражних приміщень. Регульований термостат може підтримувати температуру від -18 ° C до -24 ° C, щоб максимально продовжити термін служби продуктів і зберегти якомога більше поживних речовин. Кошики всередині морозильної камери легко піднімати і переміщати, що полегшує вилучення заморожених продуктів і очищення морозильної камери. Завдяки тихій роботі, морозильна камера VIVAX CFR-421H також є ідеальним вибором для житлових приміщень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vivax |
| Класс энергопотребления | F |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | немає даних |
| Вес | 57 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 144,8х85х72,1 см |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 333 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Цвет | Белый |
| Полезный объем | 420 л |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 420 л |
| Перевішування дверцят | немає |
| Мощность замораживания | 19 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | немає |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | Механическое |
| Тип | Сундук |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип управления | механічна |
| Швидке заморожування | відсутній |
Информация для заказа
- Цена: 15 499 ₴












