
Акустична система JBL PartyBox 110 Black (JBLPARTYBOX110EU)
13 277 ₴
- Нет в наличии
- Код: JBLPARTYBOX110EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Потужне звучання Колонка JBL Partybox 110 – це новий формат портативної акустики, що дозволяє влаштувати вечірку в будь-якому місці, де б ви не знаходилися. У будинку або на вулиці – звук буде однаково потужним, насиченим, басовим. Вам достатньо лише включити свої улюблені композиції, щоб вони заграли новими барвами. Фірмовий звук JBL завжди впізнаваний цінителями крутого аудіо. Два рівні регулювання низьких частот виділяють його на тлі конкурентів. Світлове шоу Музика невіддільна від світла. Зробіть свою вечірку справжньою модною подією з настроюваним підсвічуванням, ритмічними візерунками, стробоскопами та іншими візуальними ефектами. Як тільки ви побачите цю феєрію, ноги самі кинуться в танок, не бажаючи залишатися в стороні від свята. Отримайте повноцінний досвід, задіявши всі органи чуття одночасно. Запас автономності Портативна акустика JBL Partybox 110 має вбудований акумулятор, ємність якого дозволяє підтримувати вечірку протягом 12 годин. При цьому якість сигналу при бездротовому з’єднанні завжди буде першокласною – скільки б не залишилося заряду на поточний момент. Весь день або всю ніч – колонка здатна подарувати незабутні враження. Захист від води Корпус моделі відповідає коефіцієнту захисту IPX4. Представлений формат дозволить розміщувати колонку біля водойми або басейну, тому що вона не боїться бризок. Захоплююче дозвілля з активними іграми, танцями біля води, спортивними розвагами буде супроводжуватися улюбленими треками, що зробить його ще веселіше. Додаткові входи На панелі слотів JBL Partybox 110 є входи для гітари і мікрофона. Відтепер не тільки дискотека, але і квартирник сучасного формату або караоке-вечір пройдуть на ура разом з посилюючим обладнанням. Кожен зможе спробувати себе в ролі зірки і насолодитися музичними талантами друзів. А світловий перфоманс зробить ваш виступ незабутнім. Додаток PartyBox Повну свободу дає додаток для смартфона JBL PartyBox. За його допомогою ви легко налаштуєте звучання під свої вподобання і виберете параметри відображення підсвічування. Повноцінний контроль і швидкий доступ до всього функціоналу. Відпочивайте так, як подобається вам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Портативные |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| USB (для відтворення) | є |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm, AUX |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 10.8 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | >80 дБ |
| Отношение сигнал/шум | >80 дБ |
| Габарити | 568 х 300 х 295 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Дополнительно | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | 2 x 154.6 мм, 2 x 55 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Питание | акумулятор + мережа |
| Захист | IPX4 |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IPX4 |
| Кількість / Діаметр динаміків | 2 x 154.6 мм, 2 x 55 мм |
| Количество полос | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Микрофон | Нет |
| Мощность | 160 Вт |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | - |
| Протиударна | Нет |
| пульт ДК | немає |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | - |
| Размер | 568 х 300 х 295 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | - |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Совместимость | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | Портативные |
| Тип подключения | дротове + бездротове |
| Формат акустики | 2.0 |
| Функция Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | є |
| Час автономної робои | 12 годин |
| Время автономной работы | до 12 годин |
| Время работы | 12 год |
| Частотный диапазон | 45 - 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 13 277 ₴










