Телевізор VIVAX LED TV-32LE114T2S2 доводить, що топові продукти мають невеликі розміри. Ця модель телевізора є HD Ready TV. Він дуже компактний і завдяки своїм розмірам особливо підходить для невеликих приміщень. Основні характеристики цього телевізора: 32" LED HD Ready 1366x768pix 200Hz CME, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-T MPEG4, DVB-S2, ATV, USB PVR, клас енергоспоживання F, радіочастотна антена, F Sat антена, 1xHDMI, CI+, SPDIF коаксіальний цифровий, A/V композитний RCA. Телевізор VIVAX LED TV-32LE114T2S2 виробляється в Хорватії і є прикладом відмінного співвідношення ціни та якості. Якості виробництва сприяє 100% контроль виробництва - кожен окремий телевізор тестується мінімум 4 години перед виходом з виробничої лінії, щоб кінцевий споживач отримав абсолютно коректний і якісний пристрій.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vivax |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | без Smart TV |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | немає |
| Вес | 3.6 кг кг |
| Гарантия | 30 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Колірне виконання | черный |
| Операционная система | без ОС |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 732 x 434 x 75 мм |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/DVB-C/DVB-S2 |
| Частота оновлення | 200 CME |
Информация для заказа
- Цена: 4 399 ₴












