GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я. Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України. ВИРОБНИЦТВО Виробництво ми обираємо за такими критеріями: - висока культура виробництва - використання передових технологій; - лідируючі позиції серед заводів-виробників; - контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції; - надійність та лояльність до партнерів; - гарантійний супровід. Велика морозильна скриня Grifon GRML-300EI Оптимальне співвідношення доступної ціни та високого рівня якості — це морозильна скриня GRML-300EI від Grifon. Створена з перевірених компонентів для довготривалої служби, вона готова працювати без перебоїв та технічного обслуговування мінімум 10 років. З такою технікою ви маєте змогу заморожувати на тривалий час різні типи продуктів, не хвилюючись про їх збереження місяцями. Зовнішні характеристики Білий колір побутової техніки — практичне рішення з точки зору дизайну та чистоти. Ви можете встановити скриню GRML-300EI на дачі, в магазині чи великій квартирі. Завдяки оптимальним габаритам виробу 1115х645х850 мм, його можна встановити майже будь-де. Кришка герметично закривається, а просте відкриття забезпечує прихована ергономічна ручка. На фасаді розміщений невеликий отвір для ручної розморозки, а також сенсорний термостат з індикаторами процесу заморозки. Можливості розміщення продуктів Глибока та містка морозильна скриня розрахована на об’єм у 290 літрів, де без проблем поміститься зимовий запас продуктів: -овочі; -фрукти; -м’ясо; -риба; -напівфабрикати; -фарш. Комплектація GRML-300EI включає в себе дві залізні навісні корзини для дрібних заморозок — морозива, льоду та іншого. Технічні показники. Скриня GRML-300EI має новітні компоненти системи охолодження — компресор PZ75H1W та холодоагент R600a. Завдяки електронним терморегуляторам, високій теплоізоляції та А++-класу енергоефективності споживання енергії пристрою складає усього 229 кВт на рік. Широкий набір кліматичних класів — N/SN/ST/T, свідчать про те, що морозильна скриня може працювати без перебоїв, коли температура зовні в рамках від +10 до +43 °С. Тобто її можна поставити навіть на літній веранді.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grifon |
| Тип управления | Электронное |
| Класс энергопотребления | A |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 45 год |
| Вес | 41 кг кг |
| Входить до комплекту | інструкція та гарантійний талон, пластиковий кошик - 2 шт, шкребок |
| Габарити (ШхВхГ) | 111,5х85х64,5 см |
| Гарантия | 30 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 229 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Климатический класс | SN/N/ST/T |
| Полезный объем | 290 л |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Наличие дисплея | із зовнішнім дисплеєм |
| Наличие подсветки | є |
| Об'єм корисний | 290 |
| Перевішування дверцят | немає |
| Мощность замораживания | 14 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Розташування блоку управління | зовнішнє |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | Электронное |
| Тип | Сундук |
| Тип компресора | Инверторный |
| Холодоагент | R600a |
| Швидке заморожування | є |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 12 946 ₴









