
Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 S27AG552EI (LS27AG552EIXCI) VA Black Curved
12 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS27AG552EIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чудовий екран з роздільною здатністю QHD Ваш ігровий світ тепер здається напрочуд реальним. Роздільна здатність QHD ігрового монітора в 1,7 рази вище FHD, що забезпечує виняткову деталізацію та чіткість зображення. Насолоджуйтесь цими перевагами завдяки широкому огляду, що полегшує сприйняття того, що відбувається на екрані. Частота оновлення екрана 165 Гц Відсутність затримки введення та розмиття зображення гарантує Вам перемогу в будь-якій грі. Надшвидка частота оновлення екрана 165 Гц забезпечує високу якість зображення навіть у найскладніших і найдинамічніших сценах. Час відгуку 1 мс Нехай вороги зважають на кожний Ваш рух. Атакуйте ворогів без зволікання та будьте завжди першими завдяки часу відгуку 1 мс. Ваші дії на екрані такі ж швидкі та точні, як у житті. Плавність зображення з AMD FreeSync Premium Виняткова плавність ігрового процесу. Технологія AMD FreeSync Premium є технологією адаптивної синхронізації, що знижує тремтіння зображення, завмирання картинки і вхідний лаг. Компенсація низької частоти кадрів забезпечує виняткову плавність відображення кожної сцени. Реалістичність зображення завдяки HDR Чудова графіка завдяки підтримці HDR10. Справжній калейдоскоп колірних відтінків робить ігрові сцени напрочуд живими. Відмінне опрацювання деталей у темних і світлих сценах і висока роздільна здатність екрану допоможуть Вам легко виявити ворогів, що сховалися.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 4.5 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 616.6х477.4х272.6 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 2500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 172°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 38 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 12 999 ₴











