ViewSonic VX2718-2KPC-MHD з ефектним вигнутим екраном та частотою оновлення 165 Гц забезпечує приголомшливі враження від перегляду. Монітор був розроблений із вигнутою панеллю 1500R, що забезпечує повне занурення. Висока частота оновлення 165 Гц забезпечує плавну анімацію з мінімальною затримкою введення, в той час як технологія Adaptive Sync практично виключає розриви на екрані та заїкання зображення, забезпечуючи плавний ігровий процес. Завдяки часу відгуку MPRT 1 мс монітор забезпечує безпрецедентну якість та швидкість. VX2718-2KPC-MHD також оснащений ексклюзивними налаштуваннями ViewMode від ViewSonic, які забезпечують оптимальну роботу екрана для різних програм, таких як перегляд фільмів, редагування або відтворення відеоігор. Крім того, DisplayPort та два входи HDMI пропонують гнучкі можливості підключення. Частота оновлення 165 Гц забезпечує плавне зображення без розривів Час відгуку 1 мс (MPRT) для чітких рухів Роздільна здатність QHD 1440p Вигнутий екран 1500R для ідеального балансу занурення та комфорту Гнучкі можливості підключення завдяки інтерфейсам HDMI та DisplayPort Максимально захоплюючий ігровий досвід Завдяки вигину екрану 1500R, VX2718-2KPC-MHD забезпечує воістину захоплюючі враження від перегляду, дозволяючи насолоджуватися великими, яскравими та приголомшливими панорамними видами. Плавність зображення Завдяки частоті оновлення 165 Гц, цей монітор забезпечує відмінну візуальну плавність і бездоганну графіку незалежно від того, як швидко розгортається дія в грі. Частота оновлення 165 Гц забезпечує плавне зображення без розривів Час відгуку 1 мс (MPRT) забезпечує кращу продуктивність із плавними переходами пікселів від кольору до кольору та зменшенням “замилювання” зображення. Адаптивна синхронізація забезпечує плавне та безперервне зображення Завдяки технології Adaptive Sync усуваються розриви на екрані та забезпечується плавне відображення кожної сцени. Чіткі деталі Роздільна здатність QHD вдвічі вища, ніж у традиційного 1080p, що забезпечує набагато чіткіше зображення без спотворень і розтягувань при збереженні того ж співвідношення сторін 16:9. Оптимальні умови перегляду Ексклюзивний ражим ViewMode від ViewSonic пропонує спеціалізовані передустановки для різних сценаріїв використання, включаючи режими Game, Movie, Web, Text, Mac та Mono. Ці налаштування покращують гамма-криву, колірну температуру, контраст і яскравість, щоб забезпечити оптимальні характеристики перегляду для кожної програми. Стерео звук VX2718-2KPC-MHD, оснащений двома вбудованими динаміками, підкреслює неймовірну якість зображення на екрані стереозвуком для повноцінного мультимедійного досвіду. Гнучкість при підключенні Два входи HDMI та DisplayPort забезпечують широкий діапазон сумісності, забезпечуючи максимальну гнучкість під час підключення пристроїв. Комфортний перегляд Технологія захисту від мерехтіння Flicker-Free та фільтр синього світла допомагають знизити навантаження на очі при тривалому перегляді. Низьке споживання енергії VX2718-2KPC-MHD був розроблений з урахуванням вимог енергоефективності та має режим Еко, який споживає менше енергії, що призводить до меншого викиду вуглецю та скорочення накладних витрат офісу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viewsonic |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 611x363x75 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴






