
Монітор ViewSonic 27" VX2718-P-MHD VA Black 165Hz
6 289 ₴
- Нет в наличии
- Код: VX2718-P-MHD
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ViewSonic VX2718-P-MHD з 27-дюймовим екраном Full HD та надвисокою частотою оновлення 165 Гц забезпечує захоплюючі ігрові можливості. Частота оновлення 165 Гц забезпечує плавний ігровий процес з мінімальною затримкою введення завдяки швидшому завантаженню кадрів, а Adaptive ™ Sync практично усуває розриви та заїкання зображення, забезпечуючи плавний ігровий процес. Завдяки часу відгуку MPRT 1 мс монітор забезпечує швидкість та чіткість, тому ви можете грати з високою швидкістю та точністю. VX2718-P-MHD також оснащений ексклюзивними налаштуваннями ViewMode ™ від ViewSonic, які забезпечують оптимальну роботу екрана для різних програм, таких як ігри, редагування або перегляд фільмів. Крім того, входи DisplayPort та HDMI пропонують гнучкі можливості підключення для ігор та розваг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viewsonic |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 4.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 615х458x226 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 289 ₴






