Міцний сталевий РК-екран для настінного кріплення LCD екранів Підходить для більшості телевізорів чи моніторів з розміром екрану 32 - 65 дюймів Сумісні з VESA max. 600 мм x 400 мм Дозволяє 15 градусів нахилу Дистанція до стіни: 50 мм В комплект входять всі необхідні матеріали для установки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | похилий |
| Расстояние от стены | 50 мм |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | 15° |
| Угол поворота | немає |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 65" |
Информация для заказа
- Цена: 511 ₴




