
Акустична система Remax RB-M15 Black (6954851269335)
784 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6954851269335
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компанія Remax впевнено виходить на світовий ринок завдяки своїй якісній продукції. На цей раз компанія надала користувачам портативну Bluetooth стерео колонку Remax RB - M15. Це відмінне рішення для людей, які шукають собі акустику для поїздок на природу або для прослуховування музики під час ранкової пробіжки. Завдяки своєму дизайну, якості звучання та технологіям, які є в ній, колонка перевершує своїх конкурентів у даному ціновому сегменті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 500 мАг |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Вес | 0.12 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Отношение сигнал/шум | >83 дБ |
| Гарантия | 3 месяца |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Питание | от аккумулятора |
| Захист | IPX5 |
| Кардридер | є |
| Цвет | Black |
| Микрофон | С микрофоном |
| Мощность | 3 Вт |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Размер | 80 x 80 x 36 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної робои | 12 годин |
| Время автономной работы | 12 годин |
| Частотный диапазон | 20 - 20 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 784 ₴




