
Акустична система Remax RB-M12 Red (6954851275701)
2 405 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6954851275701
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дуже гучна і нереально потужна колонка Remax RB-M12! Звук чистий, із глибоким басом! Звучить чудово! Колонка важка, важка, пиловологозахищена, повністю прогумована, не боїться попадання вологи, за розміром - не більше літрової пляшки або термоса, ідеально встає в велосипедне кріплення для пляшок! Усі роз’єми закриваються резинками. За якістю звуку не поступається знаменитим JBL. З усіх портативних колонок на ринку, мабуть, ця найкраща у своєму ціновому діапазоні. Підключаєте за бездротовою технологією Bluetooth зі своїм смартфоном, включає музику і спокійно пересуваєтеся в радіусі 10-15 метрів, а також працює провідне підключення через Aux кабель. Вбудований акумулятор, що заряджається 8.000 мАг, чого вистачає надовго! Потужність динаміків – 6 W/80 db. Клас вологозахисту IPX7. Вбудована гарнітура із мікрофоном! Ви можете відповідати на дзвінки, якщо телефон підключено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Тип | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 8000 мАч |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 0.652 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Отношение сигнал/шум | >80 дБ |
| Гарантия | 3 месяца |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Питание | от аккумулятора |
| Захист | IPX7 |
| Кардридер | немає |
| Цвет | Red |
| Материал корпуса | Прорезиненный пластик |
| Микрофон | С микрофоном |
| Мощность | 12 Вт |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Размер | 201 x 76.8 x 76.8 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної робои | 8 годин |
| Время автономной работы | 8 годин |
| Частотный диапазон | 90 - 20 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 2 405 ₴






