
Акустична система Remax RB-M12 Black (6954851275718)
2 405 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6954851275718
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Музика під дощем Ця акустична система надійно захищена протоколом IPX7, що говорить про стійкість пристрою до води і пилу. Ви можете слухати аудіо в будь-яку погоду, і навіть опустивши у воду, не переживати за її справність. Вражаюче звучання Заявлена потужність аудіосистеми 12 Вт, діапазон частот 90-20000 Гц створюють чудові баси і глибоке чисте звучання. Беріть колонку Remax RB M12 з собою на пішу або велосипедну прогулянку і створюйте неймовірну атмосферу з улюбленими треками. Все необхідне Цей девайс йде з вбудованим мікрофоном і входом для навушників, що дозволяє відповісти на дзвінок з самої колонки як через гарнітуру, так і по гучномовному зв'язку. Зручна панель управління на корпусі дозволяє управляти відтворенням і гучністю. Відтворення звуку Включити музику можна зі смартфона або планшета як через AUX, так і за допомогою Bluetooth версії 4.2 на відстані 10-15 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 8000 мАч |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 0.652 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Отношение сигнал/шум | >80 дБ |
| Гарантия | 3 месяца |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Питание | от аккумулятора |
| Захист | IPX7 |
| Кардридер | немає |
| Цвет | Black |
| Материал корпуса | Прорезиненный пластик |
| Микрофон | С микрофоном |
| Мощность | 12 Вт |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Размер | 201 x 76.8 x 76.8 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної робои | 8 годин |
| Время автономной работы | 8 годин |
| Частотный диапазон | 90 - 20 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 2 405 ₴





