
Акустична система Remax RB-M20 Blue (6954851270928)
1 035 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6954851270928
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сучасна портативна колонка Remax RB-M20 своїм зовнішнім виглядом не видає справжнє призначення. Технічний музичний пристрій більше схожий на стильну прикрасу інтер’єру або ретро-мікрофон, ніж приваблює захоплені погляди. Сучасна, компактна та потужна музична колонка в корпусі з алюмінію, ефектно виглядає і приголомшливо відтворює звук завдяки незвичайному дизайну.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | mini Jack 3.5 mm |
| Вес | 0.29 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Отношение сигнал/шум | >70 дБ |
| Гарантия | 3 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Питание | от аккумулятора |
| Захист | немає |
| Кардридер | є |
| Цвет | Blue |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 7 Вт |
| Пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Размер | 185 x 27 x 57 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної робои | 6 годин |
| Частотный диапазон | 19 - 22 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 035 ₴


