
Акустична система Remax RB-M30 Grey (6954851293705)
1 002 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6954851293705
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Remax M30 це бездротова колонка з чистим та потужним звучанням. Відмінно підійде для прослуховування улюбленої музики у поході, під час виїзду на природу, вдома, у гостях. Акустика дуже проста у використанні, дозволяє відтворювати музику з будь-якого пристрою. Вона легко підключається до будь-якого гаджета – оснащеного Bluetooth модулем. Портативна бездротова колонка Remax M30 надійно захищена від дощу, а також пилу та бруду. Ідеально підходить для виїздів на природу та подорожей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 1200 мАг |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 0.25 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Відношення сигнал / шум | >70 дБ |
| Отношение сигнал/шум | >70 дБ |
| Гарантия | 3 месяца |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | 45 мм |
| Питание | акумулятор + USB |
| Захист | IPX6 |
| Кардридер | є |
| Класс защиты | IPX6 |
| Кількість / Діаметр динаміків | 45 мм |
| Микрофон | С микрофоном |
| Мощность | 5 |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Размер | 107 x 85 x 57 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної робои | 4 години |
| Время автономной работы | до 4 годин |
| Частотный диапазон | 70 - 18 000 Гц |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 1 002 ₴





