
Акустична система Remax RB-M13 Black (6954851270232)
490 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6954851270232
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Портативна колонка Remax RB-M13 - це не тільки аудіо-гаджет, а й чудовий аксесуар для того, щоб виділити власний стиль та спосіб життя. Бренд Remax вже не перший рік виготовляє блютуз колонки, за цей час вони вже встигли здобути репутацію та персональну аудиторію задоволених користувачів/клієнтів. Колір бездротової акустичної системи Remax RB-M13 – строгий чорний. Він дуже вигідно виглядає, вписуючись не тільки в будь-який інтер’єр, але і в Ваш персональний образ. Потужність переносної акустики становить – 3.0 Вт. Щодо габаритів, Remax RB-M13 у довжину становить 85 мм., 85 мм. у ширину та 34 мм. в висоту. Такі габарити дозволяють легко брати її з собою на природу, прогулянку, пікнік, дружні посиденьки. До того ж, важить вона мало, всього 0.2 кг., що вкотре виділять її портативність та зручне транспортування у будь-яке місце.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 500 мАг |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 0.2 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Отношение сигнал/шум | немає даних |
| Гарантия | 3 месяца |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Питание | от аккумулятора |
| Захист | немає |
| Кардридер | є |
| Цвет | Black |
| Материал корпуса | Металл |
| Микрофон | Нет |
| Мощность | 3 Вт |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Размер | 34 x 85 x 85 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної робои | 5 годин |
| Время автономной работы | 5 годин |
| Частотный диапазон | 20 - 20 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 490 ₴



