
Акустична система Remax RB-M9 White (6954851260806)
995 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6954851260806
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стильна акустична система Remax RB-M9, яка ідеально впишеться в будь-який інтер'єр завдяки своїй незвичайній універсальній формі. Усередині встановлені 2 широкодіапазонні динаміки потужністю 3.5 Ватт кожен, що створюють насичений стерео звук з чіткими потужними "басами". І незважаючи на мініатюрний дизайн, бездротова стовпчик Remax RB-M9 потужно відтворює баси, що помітно перетворить навіть вечірку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 0.18 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Отношение сигнал/шум | немає даних |
| Гарантия | 3 месяца |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Питание | акумулятор + USB |
| Захист | немає |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | немає |
| Кількість / Діаметр динаміків | немає даних |
| Микрофон | С микрофоном |
| Мощность | 7 Вт |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Размер | 175 х 175 х 40 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної робои | 6 годин |
| Время автономной работы | до 6 годин |
| Частотный диапазон | 150 - 18 000 Гц |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴




