
Смарт-годинник Xiaomi Amazfit GTR 4 Racetrack Grey
6 999 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Фітнес за новим сценарієм Отримайте максимум корисного від девайсу нового покоління. Смартгодинник Amazfit GTR 4 орієнтований на активних користувачів, для яких спорт – це життя. Якісне орієнтування GPS, більше 150 варіантів тренувальної активності, синхронізація із сервісами Strava та adidas Running – тепер ви можете фіксувати всі свої досягнення та ділитися ними. Операційна система Zepp 2.0 надає всі інструменти для цього. Підтримка на всіх етапах Починайте справу: плавання, біг, велосипед, гребний тренажер – девайс розпізнає будь-яку вашу активність. Bluetooth-гарнітура або динамік годинника можуть давати вам звукові сигнали, щоб ви не забували про серцебиття і необхідність підтримки водного балансу. А прямо з годинника ви зможете відтворити улюблені треки, підібрані для тренування. Просунута GPS-служба Завдяки 6 супутниковим системам навігації, круговій поляризації та двосмуговій передачі даних розумний годинник Amazfit GTR 4 визначає координати з точністю до 99%. Функціонал імпорту маршрутів, відстеження руху в реальному часі та вибору найкоротшого шляху перетворить будь-яку прогулянку на задоволення. Оновлений вінтаж Зовнішність моделі є класичною, але з новими, властивими останнім новинкам техніки, нюансами. Такий неовінтаж підкорить серце кожного: металевий корпус, спортивний стиль, витончене колесо для навігації. Яскравий AMOLED-дисплей діаметром 1.43” з можливістю вибору до 200 циферблатів займає більшу частину корпусу. Тривала автономність Користувач відчує, наскільки ефективно працює акумулятор 475 мАг. Він дає в інтенсивному режимі до 7 днів роботи, а якщо перейти до енергоефективного – 24 дні. GPS-режими активні від 25 до 52 годин. Більше ви не залежите від рівня заряду – його вистачить надовго. Датчик BioTrackerTM 4.0 Ультрасучасний механізм, що займається моніторингом вашого здоров’я, відпрацьовує на 100%. 2 світлодіоди зчитують на 33% більше інформації. Точніші алгоритми відстеження серцебиття на варті вашого здоров’я. Крім цього, Amazfit GTR 4 знають, наскільки якісним є ваш сон, чи немає надмірного рівня стресу, чи достатньо ви рухаєтеся, як добре насичена кров киснем. Використовуйте ці знання. Ваш головний помічник Екосистема зручних програм на базі OC Zepp дозволить автоматизувати безліч щоденних процесів. Використовуйте голосовий помічник Alexa, якщо хочете зробити свій голос головним інструментом. Збережіть свої банківські картки, щоб мати до них полегшений доступ. Відповідайте на дзвінки за допомогою Bluetooth.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 475 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 34 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.43" |
| З барометром | є |
| З компасом | є |
| Змінний ремінець | немає |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Gray |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал ремня | текстиль |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 466 х 466 |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 46 x 46 x 10.6 мм |
| Розміри корпусу | 46 x 46 x 10.6 мм |
| Серия годинників | Xiaomi Amazfit GTR 4 |
| Серія годинників | Xiaomi Amazfit GTR 4 |
| Стекло | - |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 14 днів |
Информация для заказа
- Цена: 6 999 ₴






