
Монiтор Samsung 31.5" U32J590U (LU32J590UQIXCI) VA Black
9 964 ₴
- Нет в наличии
- Код: LU32J590UQIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Деталі Висока роздільна здатність UHD Матриця UHD монітора Samsung складається з більш ніж 8 млн пікселів, в той час як Full HD матриця налічує всього 2 млн пікселів. З UHD монітором Samsung у вас з"явиться можливість використовувати надзвичайно велику кількість пікселів і завдяки цьому чітко розрізняти найнезначніші деталі зображення і насолоджуватися плавними переходами між кольорами. Передача кольору Понад 1 млрд кольорів Монітор відображає більш 1 млрд кольорів, що забезпечує якісну передачу кольору по всій площі панелі, плавні переходи між кольорами і яскраві фарби. Плавний геймплей Завдяки технології AMD FreeSync ви оціните плавність відображення найдинамічніших ігрових сцен. Крім того, ігровий режим дозволить легко обрати найбільш оптимальний режим для різних ігрових жанрів і дозволить розрізняти деталі в найтемніших сценах. Режим Game Mode Режим Game Mode забезпечує автоматичну оптимізацію параметрів зображення для більш ефектної картинки. Тонка рамка Тонка рамка монітора і матова текстура чорної задньої панелі перетворює монітор в прикрасу будь-якого столу. Y-образна форма підставки з металізованою текстурою поверхні надійно утримує монітор на столі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 6.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 729.5х534.5х250.5 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 59 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 270 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 964 ₴










