Давно мріяли про кавомашину, але не знаєте з якої моделі почати своє перше знайомство з цими чудовими приладами? Для такого випадку кавоварка DeLonghi ECAM 250.33 TB Magnifica S Smart підійде як не можна краще. Маючи компактні розміри, прилад дозволяє розмістити його в будь-якому, зручному для вас куточку кімнати. Відсутність зайвих деталей на корпусі і автоматизовані процеси, роблять кавоварку DeLonghi ECAM 250.33 TB Magnifica S бажаним «жителем» в будь-якому будинку. Різноманітність кав"ярно-молочних напоїв Міцний, ароматний, а найголовніше, правильно приготований еспресо, це завжди добре, але що, коли хочеться різноманітності? Ручний капучинатор кавомашини DeLonghi ECAM 250.33 TB Magnifica S дає можливість втілити свої побажання, будь то капучино з повітряною пінкою, або ж, молочний латте. Також, ви зможете приготувати насичений американо, додавши води через капучинатор в готову порцію еспресо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delonghi |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 9 кг кг |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Віддалене керування | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Давление помпы | 15 бар |
| Дисплей | без дисплея |
| Дополнительно | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна варильна група | немає |
| Керування | кнопкове |
| Количество чашек | 1-2 |
| Цвет | сірий із чорним |
| Комплектация | кавоварка, мірна ложка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Материал корпуса | пластик, металл |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Можливість програмування | немає |
| Подача горячей воды | немає |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Мощность | 1450 |
| Приготування капучино | ручне |
| Програмування жорсткості води | немає |
| Програмування обсягу порції | немає |
| Програмування температури напою | немає |
| Противокапельный механизм | Нет |
| Протикапельний механізм | немає |
| Подогрев чашек | немає |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 1.8 |
| Резервуар для воды | 1,8 л |
| Розміри | 23 х 34 х 43 см |
| Система самоочистки | Да |
| Система самоочищення | є |
| Тип | кавомашина |
| Тип используемого кофе | зерновой, молотый |
| Функция "cappuccino" | ручное |
| Функція "cappuccino" | ручне |
| Цвет корпуса | серый с черным |
Информация для заказа
- Цена: 15 999 ₴








