У двонаправленій зарядній електростанції Choetech потужністю 2000 Вт є все, що може знадобитися на вулиці або вдома у разі вимкнення електроенергії. Ця портативна зарядна станція стане в нагоді під час походів. Наша багатофункціональна електростанція з вбудованим світлодіодним ліхтарем оснащена 16 портами для заряджання ваших мобільних пристроїв, а також живлення мультиварки, MacBook, автомобільного холодильника, дрона та іншого обладнання. УВАГА Підключати вихід змінного струму портативної зарядної станції до розетки побутової електромережі суворо заборонено. Така експлуатація пристрою є небезпечною для вашого життя, може завдати шкоди вашому здоров’ю, порушує пожежну безпеку, а також може призвести до поломки зарядної станції. Гарантійна політика не поширюється на несправність пристрою, що спричинена неналежним використанням Ефективний сонячний генератор Цю електростанцію можна заряджати трьома способами: акумулятор можна зарядити повністю за допомогою панелі сонячних батарей (не входить в комплект); з входом змінного струму та з автомобільним зарядним пристроєм. Ви можете використовувати цю електростанцію як аварійне/резервне джерело живлення для ваших електронних пристроїв та приладів Три способи підзарядки: Заряджання за допомогою сонячної панелі. Наші продукти можуть бути підключені до сонячних батарей та заряджатися від них. Сонячні панелі виробляють 400 Вт потужності і можуть бути повністю заряджені лише за п’ять годин. Заряджайте електростанцію за допомогою сонячної панелі з урахуванням погодних та кліматичних умов. Напруга сонячної панелі, що перевищує 50 В, пошкодить обладнання та може не покриватися гарантією Заряджання за допомогою автомобільного зарядного пристрою. Цей продукт можна заряджати від прикурювача в автомобілі за допомогою кабелю ACC. Підключіть зарядний кабель ACC до порту прикурювача у вашому автомобілі та інтерфейсу Anderson на бічній панелі продукту, увімкніть двигун автомобіля, і світлодіод цього продукту покаже вхідну потужність. Зарядку слід проводити при увімкненому двигуні автомобіля. Якщо двигун не запущено, акумулятор може розрядитися. Для автомобільної зарядки зазвичай потрібно 90-120 Вт, і для повної зарядки електростанції потрібен деякий час Заряджання з входом змінного струму. Два попередні варіанти підзарядки займуть досить багато часу, тому якщо вам потрібно швидко включити електростанцію, вам доведеться використовувати найближчу розетку змінного струму
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Цвет | Черный |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 3 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Емкость | 624000 мА/г |
| Ємність, Вт*г | 2000 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 22 кг кг |
| Вихід USB (1) | 5 В/2.4 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (4) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (5) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB Type-A | 2 х 12 Вт; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А, 1 х 12В/25А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Габарити | 392 х 279 х 323 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | мережа, сонячна енергія |
| Життєвий цикл | 2500+ циклів |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 3 х 220 В |
| Кабель у комплекті | є |
| Колеса | немає |
| Количество USB-портов | 6 |
| Фонарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 1100 Вт |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 13 шт |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Подсветка | є |
| Пиковая мощность | 4000 Вт |
| Рабочая температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 398 х 279 х 323 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | 500 Вт |
| Технология | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функция ИБП | є |
| Час заряджання від мережі | 2 год |
| Час заряджання від прикурювача | 17 год |
| Час заряджання від сонячної панелі | 4.5 год (500 Вт) |
| Час повної зарядки | 5 - 8 год |
| Быстрая зарядка | є |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Тип | Зарядная станция |
Информация для заказа
- Цена: 33 386 ₴





